Navigace

Obsah

 

Zpráva o činnosti za rok 2009
 
Rok 2009 jsme zahájili VČS, která se konala v hasičské zbrojnici. Na té se zvolil nový výbor včetně předsedy. V březnu jsme obdrželi finanční podporu od obecního úřadu ve výši 20 tisíc a od p. Záborce  10 tisíc, tímto bychom rádi poděkovali.
Koncem března začala jarní část sezony 2008/2009. V té mužstvo mužů obsadilo 3. Místo,
 žáci skončili devátí. Mužstvo mužů dostalo nabídku postoupit do okresního přeboru,
tuto nabídku jsme zvažovali a nakonec jsme se rozhodli, že to zkusíme.
V letní přestávce jsme pořádali několik akcí, podíleli jsme se na dětském dnu společně s hasiči na našem hřišti, dále jsme pořádali memoriál Zdeňka Leinvébra a Josefa Josefíka. Turnaje se zúčastnili čtyři mužstva, domácí obsadili 1. Místo, což v dané situaci bylo bráno jako úspěch.
Dále jsme se pustili do oprav kabin včetně areálu, opravili jsme kabiny domácích, hostů a také rozhodčích (oprava stěn stropů včetně malby). Na hřišti jsme upravili nerovnosti terénu a odstranili od plotu betonové pražce.
Na začátku srpna jsme sehráli několik přípravných zápasu před zahájením nové sezony 2009/2010 s dobrými výsledky. 23. Srpna začala nová sezóna, kterou jsme odstartovali vítězně s mužstvem Středohor Dobroměřice, ale toto vítězství bylo zatím jediné. Po sedmi odehraných zápasech jsme bohužel na posledním místě se čtyřmi body.
Zatím se potýkáme se zraněním několika hráčů a také pracovní vytížeností. Doufáme, že se to změní a výsledky se dostaví.
Naši žáci začali novou sezónu 6. Září a vede se jim mnohem lépe, ze čtyř odehraných zápasů jsou na pátém místě s devíti body. Tímto bych chtěl vyzdvihnout práci trenéru u mládeže, i když vím, že to není v této době jednoduché.
Závěrem bych chtěl poděkovat všem, kteří se aktivně účastnili na činnosti klubu.
 
 
 
                                                                                                       
   Zpracoval Josef Bečvář